از هشتگ ها هزاران فالوور واقعی ورودی بگیر!

 

هشتگ های فالو وان

در مقاله جذب فالوور با کپشن درباره اهمیت هشتگ گذاری توضیحات کوتاهی داده شد. در این مقاله میخواهیم به طور مفصل هشتگ ها را توضیح بدهیم!قطعا شما زیر پست در انتهای کپشن کلماتی دیده اید که هایلایت شدند و در کنار آنها علامت (#) که اصطلاحا به آن شارپ میگویند قرار دارد

ترکیب این علامت و کلمات کلیدی هشتگ را به بوجود می آورد.

هشتگ ها در فضای مجازی چه اهمیتی دارند؟

hashtag for instgram

هشتگ ها در همه فضا های مجازی مثل یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و … کاربران و پست ها انتشار داده شده در فضای مجازی را به هم متصل می کنند. این اتصال بر اساس محتوای و موضوع پست و پیج کاربران می باشد.

برای مثال اینستاگرام وقتی میخواهد بداند که موضوع پیج شما و شت های شما درباره چه چیزی می باشد،  هشتگ های زیر پست های شما را برسی می کند. به همین دلیل کلمات کلیدی و هشتگ هایی که شما برای پیج و پست هایتان استفاده می کنید ، حتما باید درباره کارتان باشد.
برای مثال شخصی که درباره آشپزی در اینستاگرام محتوا تولید می کند باید هشتگ های مربوط به آن را استفاده کند، برای مثال #آشپزی #خوراک #آموزش_آشپزی

لازم به ذکر این نکته هست که برای هشتگ نویسی باید کلمات کلیدی تک کلمه ای باشند و بدون فاصله بین حروف. اما در صورتی که بخواهیم از ترکیب کلمات برای هشتگ گذاری استفاده کنیم باید میان کلمات علامت (_) یا همان آندرلاین را قرار دهیم. به این صورت کلمات بهم مرتبط می شوند برای مثال کسی که در فضای مجازی درباره آموزش اینستاگرام صحبت می کند میتواند از هشتگ ها به صورت زیر استفاده نماید:

#آموزش_اینستاگرام #آموزش_محتوا_نویسی #پست_اینستاگرامی

وقتی شما این هشتگ گذاری ها را انجام میدهید، به اینستاگرام می فهماند که پست های شما را به کسانی نشان دهد که به دنبال مثلا آموزش محتوا نویسی هستند.

بازی با ربات اینستاگرام

robat for flw 1

ربات اینستاگرام پست های هشتگ گذاری شده شما را به کاربران علاقه مند نشان می دهد. در واقع کاربرانی که قبلا محتوا های مشابه محتوای شما با هشتگ های مشابه را دنبال کرده و لایک یا کامنت گذاشتند را جستجو میکند و محتوای هشتگ گذاری شده شما را به آن افراد نشان میده.

البته تعدادی زیادی از کاربران هشتگ مورد نظر خود را فالو می کنند تا تمام پست های مربوط به آن هشتگ را دنبال کنند. اینگونه کاربر با دیدن پست شما در هشتگ ها بسته به محتوای شما می تواند به پیج شما جذب شده و بعد از آن پیج شما را دنبال کند. البته لازم به ذکر است که برای چنین استفاده ای از اینستاگرام نباید پیج شما خصوصی باشد.

بازی ربات اینستاگرام با هشتگ ها

تیم فالو وان که  ارائه دهنده تنهاترین ربات هوشمند فعال اینستاگرام می باشد، با یافتن هشتگ های مرتبط به پیج و محتوای شما، مخاطبین هدف شما که علاقه مند به محصولات یا محتوای شما هستند را جستجو کرده و به پیج شما ارجاع می دهد. همچنین با یافتن هشتگ های نزدیک به شما تمام افراد هدف را به سمت شما سوق دهد تا شما بتوانید فروش انبوه و فالوور واقعی داشته باشید.

کمپین راه بنداز، فالوور بگیر

شما می توانید در اینستاگرام درباره موضوعاتی خاص که تا کنون هشتگی ساخته نشده هشتگ سازی کنید و آن را در فضا مجازی به اشتراک بگذارید و همچنین از کاربران دیگر بخواهید که هشتگ شما را حمایت کنند. به این کار در لغت کمپین سازی مجازی می گویند.  ماهانه سلبریتی ها بست به شرایط سیاسی و اجتماعی پیش آمده برای حمایت یا حمله به موضوعی با یک هشتگ خاص مردم را به حمایت یا تشویق یک موضوع فرا می خوانند، گاهی پیش آمده که برخی از کمپین های تا جهانی شدن پیش میرود و کاربران و پست هایشان یک دل و یک صدا میشود تا موضوعی راه به نتیجه برسانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *