ترفندهای سه سوته ی برند شدن در اینستاگرام

خب امروز تیم فالووان اومده که ترفندهای کاربردی برای برند شدن در شبکه های اجتماعی رو براتون بگه…
اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر دارد
در چنین سیستم عامل عظیمی ، حساب جدید شما چگونه مورد توجه قرار خواهد گرفت؟
اگر فکر می کنید چگونه در اینستاگرام محبوب شوید ، تنها نیستید.
این چیزی است که بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند ، به ویژه هنگام تلاش برای ایجاد حساب جدید برای استفاده شخصی یا شغلی. خبر خوب این است که ترفندها و نکات کاملاً خوبی در مورد طرفداران اینستاگرام وجود دارد. اگر برای شروع آماده هستید ، برای اینکه چگونه یک فالوئر بزرگ در اینستاگرام ایجاد کنید ، همراه با ایجاد یک شبکه جذاب اینستاگرام که کاربران آن را غیرقابل مقاومت می دانند ، ادامه مطلب را بخوانید!

پست روزانه بزار!

اگر می خواهید طرفداران زیادی در اینستاگرام ایجاد کنید ، ثبات قدم است. سعی کنید هر روز ، تقریباً در هر ساعت یک عکس ، عکس ارسال کنید. به این ترتیب ، طرفداران شما شروع به دانستن زمانی می کنند که انتظار دیدن آخرین پست شما را دارند و مشتاقانه منتظر آن هستند. اگر یک حساب کاربری دارید ، می توانید از ویژگی مفیدی در Insights خود که در تنظیمات یافت می شود ، استفاده کنید. به دنبال برگه مخاطب باشید که در آن زمان فعالیت روزانه پیروان خود را به شما نشان می دهد. سعی کنید در ساعاتی از روز که مخاطبان شما بیشترین فعالیت را دارند ، پست ارسال کنید ، زیرا این امر احتمال دیده شدن پست شما را افزایش می دهد. همیشه پست های خود را برچسب گذاری جغرافیایی کنید ، زیرا هر زمان کسی آن مکان را جستجو کند ، آنها نشان داده می شود.

توو چشم فالوورات باش!

بافالوورها درگیر شوید به یک دلیل رسانه های اجتماعی نامیده می شود! اگر دنبال کنندگان بیشتری می خواهید ، با کسانی که قبلاً مجبور بوده اید نشان دهید اصیل هستید ، درگیر شوید. اگر کسی در مورد یکی از عکسهای شما نظر گذاشت ، پاسخ متفکرانه ای به او بنویسید و در عوض نظر دادن یکی از عکسهایش را در نظر بگیرید. اگر حساب شما هیچ صحت در تعامل را نشان ندهد ، افراد احتمالاً با این کار منصرف می شوند و نمی خواهند شما را دنبال کنند ، زیرا اینستاگرام تمام ارتباط با یکدیگر است.

استفاده از Niche / نیچ مارکتینگ

نکته ای که در مورد بسیاری از حساب های محبوب اینستاگرام مشاهده خواهید کرد این است که تمایل دارند تم یا طرحی خاص داشته باشند. این می تواند به شما کمک کند هنگام تلاش برای رشد حساب خود ، روی یک مکان خاص تمرکز کنید. به این ترتیب فالوورهایی را جذب می کنید که علایق مشابهی دارند. پس از انتخاب طاقچه ، سعی کنید به آن پایبند باشید. به عنوان مثال ، اگر یک حساب غذایی ایجاد کنید ، و سپس شروع به ارسال عکس از کودک جدید خود کنید ، این باعث می شود پیروان شما که به دنبال غذاهای غذایی و دستور العمل های زیبا و نه توصیه های کودک می روند ، باعث سردرگمی شما شوند. اگر حساب شما تعمیم بیشتری داشته باشد ، بعداً کار با مارک ها دشوارتر خواهد بود ، زیرا آنها به دنبال حساب هایی هستند که با علایق آنها همسو باشد. اگر همه چیز را از عکس های خانوادگی ، تعطیلات یا میم های خنده دار ارسال می کنید ،

چرا کسی می خواهد شما را دنبال کند؟ آیا در حال ساخت حساب اینستاگرام خود هستید تا امیدوارم از آن درآمد کسب کنید؟ در این صورت ، ممکن است بخواهید یکی از سودآورترین طاقچه های اینستاگرام را انتخاب کنید. آنها شامل مسافرت ، سلامتی و تناسب اندام و زیبایی هستند. با وجود طاقچه های تخصصی هنوز می توانید به خوبی عمل کنید ، اما ممکن است رشد آن سخت تر باشد.

ویرایش مداوم!

تا به حال فکر کرده اید که چطور اینستاگرامرهای حرفه ای عکس را مانند چیزی که از یک مجله براق تهیه می شود ، بسیار سازگار می کنند؟ معمولاً راز ویرایش عکس است – به ویژه ، پیش تنظیمات Lightroom. اگرچه کمی زمان می برد ، ارزش این است که عکس های خود را قبل از ارسال ویرایش کنید. از فیلترهای موجود در اینستاگرام خودداری کنید ، زیرا دیگر هیچ یک از اینستاگرامرهای حرفه ای از آنها استفاده نمی کنند.
اگر از Adobe Lightroom ، یک نرم افزار ویرایش عکس استفاده می کنید ، می توانید فیلترهای ایستگاه از پیش تنظیم (Presets) خود را خریداری یا بسازید که به راحتی برای هر عکس اعمال شود. با استفاده مداوم از ایستگاه از پیش تنظیم از یکسو ، همه عکس ها حالت و حالت یکسانی دارند ، خواه غروب خورشید صورتی کمرنگ ، سایه های بد حالت یا روشن و شاد. عکس ها را برای برش ، روشن کردن ، افزودن کنتراست و تبدیل یک عکس متوسط ​​به یک عکس دیدنی ویرایش کنید. اگر از Lightroom استفاده نمی کنید ، از یک ابزار ویرایش عکس رایگان استفاده کنید تا به عکس های خود در حرفه جذب آنها برای جذب پیروان جدید نیاز داشته باشید.

 فالوورهاتو بخر!

گاهی اوقات ، برای به دست آوردن کمک Instagram مورد نیاز خود ، به یک افزایش سریع نیاز دارید. آیا به دنبال بهترین مکان برای خرید فالوور اینستاگرام هستید؟ اگر چنین است ، می توانیم کمک کنیم. به دنبال شرکتی باشید که پیروان با کیفیت بالا را تضمین کند ، نه ربات هایی که از بین می روند. ما خدمات مشتری 24 ساعته و تحویل فوری را ارائه می دهیم ، بنابراین نیازی به دوره های انتظار استرس زا نیستید که ممکن است با شرکت های دیگر روبرو شوید. خرید پیروان واقعی می تواند به حساب شما کمک کند تا زودتر مورد توجه قرار گیرد ، زیرا احتمالاً پیروان از حسابی که قبلاً تأسیس شده است پیروی می کنند. ما می توانیم سفارش شما را سفارشی کنیم ، مهم نیست که چه تعداد دنبال کننده به دست می آورید.

با استوری هات دیده شو!

آیا استوری های اینستاگرام را بررسی کرده اید؟
آنها یک روش سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن قطعه هایی از روز ، فیلم های کوتاه و عکس های شما هستند که فقط به مدت 24 ساعت ظاهر می شوند. هنگام ارسال مطلب ، می توانید مشاغل را برچسب گذاری کنید ، هشتگ اضافه کنید یا مکانی را وارد کنید. هر برچسب به شما این فرصت را می دهد تا هر کسی که آن برچسب را جستجو می کند ، پیدا شود. همچنین می توانید فایل های gif ، برچسب های زیبا ، نظرسنجی ها را اضافه کنید و روش های زیادی را برای تعامل با طرفداران خود ایجاد کنید. سعی کنید از آنها سوال کنید نظرسنجی های کوتاه را برای تشویق به مشاغل طراحی کنید. داستان ها همچنین راهی کم فشار برای درک پیروان از شخصیت شما هستند. از آنجا که دائمی نیستند ، می توانید بدون تأمل در اندازه گیری خوراک اصلی خود ، از آنها استفاده کنید. با این حال ، می توانید داستان های مورد علاقه خود را در قسمت برجسته خود ذخیره کنید ، به کاربران اجازه دهید بعدا آنها را تماشا کنند.

از هشتگ هات هزاران فالوور واقعی بگیر!

استفاده صحیح از#هشتگ ها برای جلب توجه در اینستاگرام ضروری است. این سیستم به شما امکان می دهد تا حداکثر 30 هشتگ در هر پست استفاده کنید ، اما برای موفقیت نیازی به استفاده از این تعداد نیست. هنگام تحقیق در مورد هشتگ ها ، حساب های دیگر را در جای خود بررسی کنید تا ببینید چه چیزی ترند است. هر کلمه یا عبارتی می تواند هشتگ باشد ، بنابراین شما حتی می توانید برای کمک به مارک تجاری خود را تشکیل دهید. هنگام انتخاب هشتگ ها ، ابتدا تعداد پست هایی را که از هشتگ استفاده می کنند جستجو کنید. اگر این رقم به میلیون ها دلار برسد ، احتمالاً پست شما از بین می رود. اما ، اگر هشتگ فقط چند صد مورد داشته باشد ، احتمال جستجوی افراد دیگر بسیار کم است. سعی کنید ترکیبی از چند هشتگ در هزار و چند هشت در ده هزار را جستجو کنید تا بیشترین شانس را پیدا کنید.

وقت رشد کسب و کارت رسیده!

امیدوارم اکنون شما درک بهتری از چگونگی محبوب شدن در اینستاگرام داشته باشید! پس از دنبال کردن تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام ، می توانید به یک تأثیرگذار تبدیل شوید ، از پست های اسپانسر شده درآمد کسب کنید ، یا فقط از سرگرمی همراه با اجرای یک حساب بزرگ لذت ببرید. برای کمک به همه موارد اینستاگرام با ما تماس بگیرید. ما می توانیم با ارائه فالوئرها و پسندیدن های با کیفیت بالا به رشد واقعی و ماندگار حساب کمک کنیم. منتظر چی هستی؟ تیم دوستانه ما مشتاقانه منتظر صحبت شما هستند و ما خوشحالیم که به شما کمک می کنیم امروز پیروان خود را افزایش دهید!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *