بیوی اینستاگرام شما قلب صفحه ی شماست !

طبق قولی که داده بودم مقاله ی امروز درباره ی اینه که چطوری بیوی خفن بزنیم .
همونطوری که میدونین در مواجهه با هر موقعیت جدیدی چند ثانیه ی اول مهمترین تاثیر رو داره و دقیقا در 5 ثانیه ی اول فرصت دارین تاثیر وحس خوبی بر روی کاربراتون داشته باشید .
حالا چطوری میتونیم این تاثیر و به بهترین نحو روی فالورامون داشته باشیم؟
همراه ما باشید.

در ذهن فالوور حک شو!

در قسمت بیو فقط 150 کارکتر میتونیم بنویسیم ؛ اما با همین تعداد میتونیم تاثیر بزرگی روی جذب فالور داشته باشیم . انتخاب اسم در قسمت NAME  از اهمیت زیادی برخورداره ؛ چون شما دقیقا با این نام شناخته میشوید و شما با این نام سرچ میشید . بنابراین اگر میخواین کشف بشین و فالور بیشتری داشته باشین این قسمت بهترین فرصت برای معرفی برند شماست . برندت رو باید در ذهن همه ماندگار کنی . کار دیگه ای هم که میتونی انجام بدی اینه که یه تغییر بزرگ و جذاب با فونتت ایجاد کنی .

 از هشتگ استفاده کن!

هشتگ برند خودت رو  در بیو قرار بده. وقتی نام تجاری خودت رو با یه “#” در بیو قرار میدی ؛ این هشتگ به طور اتومات به یک لینک قابل کلیک تبدیل میشه و فالورات رو به پست هایی که از اون هشتگ استفاده کردند هدایت میکنه. به این نکته توجه کنید استفاده از هشتگ با عنوان مناسب و پرکاربرد باعث افزایش فالووراتون میشه . پس به طور هدفمند از هشتگ استفاده کن و از هشتگ هایی استفاده کن که دنبال کننده های بیشتری دارند . به عنوان مثال اگر پیجی داری که بیزینس هست و مرتبط با فروش لباس هست میتونی از #پوشاک #لباس استفاده کنی.

ایموجی رو یادت نره!

پر کردن قسمت بیو فقط با نوشته میتونه خسته کننده باشه . میتونی از فضاهای خالی باقی مونده بهترین استفاده رو کنی و ایموجی اضافه کنی . با این کار بیوی خودت رو جذاب تر و خیره کننده تر میکنی و در عین حال رابطه ی نزدیکتری با مخاطبت میگیری. ایموجی ها گویا تر از نوشته ها  هستند یعنی میتونیم گاهی اوقات با قرار دادن یه ایموجی کل منظورمون رو برسونیم . با اینکار هم نوشته ی طولانی و خسته کننده ای در بیو قرار ندادیم بلکه بیو رو زیبا تر و دارای جلوه ی بیشتری کردیم .

اعتبار ببخش!

اگر صفحه یا اکانت اینستاگرامی شما بیزینس یا تجاری باشه یه قسمت برای شما فعال میشه که میتونین در اون قسمت ادرس ، ایمیل , شماره تلفن محل کار خودتون رو وارد کنید . اینو بدونین هرچقدر بیشتر از خودتون به فالووراتون اطلاعات ودسترسی بدین ؛ بیشتر به شما اعتماد میکنن و کنارتون می مونن. این کار باعث اطمینان خاطر در مخاطبتون میشه وبا خیال راحت شما رو دنبال و همراهی میکنن .
network ,اینترنت ,شبکه, internet

اهمیت به فالوورهای ایرانی!

کلمات و لحن مهمترین تاثیر رو روی فالوورات داره باید طوری اطلاعات رو توی بیو بزاری و بنویسی که کاملا هدفت از ارایه ی پیج مشخص باشه و فضای دوستانه رو برای فالوورات ایجاد کرده باشی .  کلمات در بیو باید قابل فهم باشند ؛ از کلمات معادل انگلیسی یا کلماتی که بار سنگینی دارند استفاده نکن ؛ بهتره که کلمات ساده و باور پذیر رو استفاده کنی .
اگر همه ی این نکات رو رعایت کنی مطمئن باش اولین قدم در داشتن یه صفحه ی موفق رو برداشتی !

حالا یه نکته : میدونستین بهترین و موفق ترین پیج های اینستاگرامی هم با مشکل ریزش فالوور مواجه شدند؟ میخوای این اتفاق برای توام نیفته؟ یا حداقل ازش جلوگیری کنی؟
پس حتما این مقاله رو بخون : اینجا کلیک کن .

 

up , پله , stair

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *