» پکیج های لایک اینستاگرام


به چه دلیل لایک ایرانی بخریم؟

خرید فالوور و خرید لایک ایرانی زمینه را برای جذب و اعتماد فالوور و لایک باکیفیت و فعال ایجاد خواهد کرد و مخاطبان شما با نگاه کردن به عدد لایک به واقعی بودن مخاطبین شما پی خواهند برد. همچنین وقتی تعداد لایک های پست های پیج شما بالاتر باشد، علاوه بر اعتماد سازی آسان، باعث افزایش بازخورد پیج شما خواهد شد و امکان اکسپلور شدن پست شما بیشتر میشود.

از کار نیکو کردن از پر کردن است! در دنیای اینستاگرام، این را ما این‌گونه معنی می‌کنیم که اگر صفحه پیج شما فالوور های زیاد داشته باشد و پست های شما لایک و بازدید قابل توجهی داشته باشند، اعتماد بیشتر افراد را به ارمغان می آورد و در نهایت فرد به مشتری تبدیل‌ میشود و چه بهتر از این!

مشتریان با نگاه کردن به عدد لایک اینستاگرام برای هر پست شما به شما و برند شما اعتماد خواهند کرد و با اطمینان بیشتری شما را دنبال میکنند. همچنین زمانی که بخواهند از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند به دنبال دلایل بیشتری برای اعتماد کردن به پیج شما میگردند. بالا بودن عدد لایک این اعتمادسازی را دو چندان خواهد کرد.

چرا اینستاگرام بهترین ویترین فروش مجازی!

فرض کنید که شما یک مغازه دارید! این مغازه نبش خیابان اصلی شهرتان در پر رفتو آمد ترین منطقه ی ممکن قرار دارد…! اما روزانه حداکثر چند نفر از جلو مغازه شما رد میشوند؟ چند نفر به مغازه شما نگاه میکند؟ این رقم در خوش بینانه ترین حالت روزی ۴۰۰ یا ۵۰۰ نفر میباشد. اما ویترین ایسنتاگرام با مخاطبین بالای یک میلیارد نفری و برای کشور ما دارای مخاطبین میلیونی میباشد که میتواند محصولات شما را بطور کامل به معرض نمایش میلیون ها نفر بگذارد. بر اساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام مؤثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است.

با خرید لایک های با کیفیت میتوانید بخوبی مشتریان خود را جذب کنید و ااعتمادشان را جلب کنید و در  این سود شریک باشید. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در حال حاضر  در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل‌توجهی از سود خود را از دست می‌دهد و  از  رققبای خود باز می ماند.

از بهترین و سریع ترین روش های رسیدن به سود دهی در اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام است که در سریعترین زمان ممکن یاد شده به بازخورد مورد نظر خود خواهید رسید.

چرا از نئو لایک بخریم؟

نئو (فالووان) با قوی ترین تیم بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و پشتیبانی حرفه ای  افزایش لایک  پست های صفحه شما را به‌ صورت حرفه و با کیفیت  انجام می‌دهد. خرید لایک با کیفیت ایرانی و واقعی و فعال و به صورت هدفمند با توجه به شهر و نوع محتوای شما از سری خدماتی است که نئو فالو برای شما به ارمغان میاورد.

همچنین بازاریابی اینستاگرامی برای مخاطبین هدف شما بصورت ارسال انبوه دایرکت از نوآوری های تیم نئو بوده که آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.

تیم نئو با درک اهمیت بازاریابی مشتریان، برای مشتریان خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات لایک ایسنتاگرام را فراهم کرده، می‌کوشد با کیفیت بسیار بالا ارزانترین لایک اینستاگرام و فالوور ایسنتاگرام را به مشتریان خود ارائه دهد.