» بازدید فیک پست تلگرام

افزایش اعتبار کانال
سرعت بالای ارسال ویو
تعداد بالا در زمان کم


1k بازدید فیک پست تلگرام
10,000تومان
پر سرعت
ظرفیت بالا
بدون ریزش
از طریق api ایرانی
2k بازدید فیک پست تلگرام
19,000تومان
پر سرعت
ظرفیت بالا
بدون ریزش
از طریق api ایرانی
3k بازدید فیک پست تلگرام
27,000تومان
پر سرعت
ظرفیت بالا
بدون ریزش
از طریق api ایرانی
5k بازدید فیک پست تلگرام
45,000تومان
پر سرعت
ظرفیت بالا
بدون ریزش
از طریق api ایرانی
10k بازدید فیک پست تلگرام
89,000تومان
پر سرعت
ظرفیت بالا
بدون ریزش
از طریق api ایرانی

اهمیت بازدید پست های تلگرام

از بزرگترین معضلات اغلب کانال ها تعداد بسیار کم بازدید و ویو پست ها نسبت به اعضای کانال میباشد . در صورت بالا بودن مقدار ویو ها و تناسب بازدید با تعداد اعضا ، کانال پر مخاطب جلوه کرده و اعتماد مشتریان را جذب میکند. این موضوع بطور روانی بر کاربر تاثیر داشته و موجب افزایش اعتماد ، محبوبیت کانال و همچنین افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده به  خریدار محصول یا دنبال کننده کانال خواهد شد.

تبلیغات و جذب مخاطب بدون وجود ویو و تعداد ممبر مناسب مشکل است و بازدهی چندانی ندارد. تصور کنید از طریق تبلیغات وارد کانالی فروشگاهی میشوید و مشاهده میکنید ویو ها همگی زیر ۱۰۰ هستند ، قطعا این موضوع روی شما و مخاطب تاثیر میگذارد. حال فرض کنید ویو های همان کانال بالای ۱۰۰۰ باشد ، بدون شک این موضوع حس محبوبیت و پر مخاطب بودن کانال را به کاربران منتقل کرده و همچنین موجب افزایش اعتماد آنها خواهد شد.

تمام کانال های معتبر و موفق در ابتدا با خرید ممبر فیک یا واقعی ، ممبر های کانال را افزایش داده و سپس با خرید بازدید ، کانال را پرمخاطب و محبوب جلوه میدهند. سپس در قدم بعدی اقدام به جذب ممبر واقعی و تبلیغات میکنند که در این صورت بازدهی آن دوچندان خواهد شد.

بازدید فبک چه تاثیری بر کانال شما دارد؟

بازدید فیک پست های کانال تلگرام به شما کمک میکند که برای خود اعتبار بخرید و اعتماد مشتریان را جلب کرده و مخاطبانتان را تبدیل به مشتری کنید. تیم نئو در این امر به شما کمک میکند تا با کمترین قیمت و سریع ترین زمان برای پست های پیج خود بازدید جمع آوری کنید.

شما همچنین میتوانید از بازدید واقعی پست استفاده کنید. به این صورت که افراد حقیقی پست های شما را بازدید میکنند و از این طریق برای شما مشتری نیز جذب میشود. همچنین برای پست های اینستاگرام و استوری های خود میتوانید بازدید بگیرید و پیج های کسبو کاری خود را رونق ببخشید.